KÜNYE

İÇERİK SAĞLAYICI
Sporgunluk.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Derya Yüner
(bilgi@sporgunluk.com)

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(haber@sporgunluk.com)

REKLAM REZERVASYON
(reklam@sporgunluk.com) 0532 205 60 31 (Whatsapp)

TANITIM YAZISI
Populerlink.com sitesinden sporgunluk.com sitemize online tanıtım yazısı ekleyebilirsiniz.

HUKUK MÜŞAVİRİ
Mustafa Sert

ADRES
Çay Mah. Atıf Kılıç Sk. No: 1/10 Sorgun / Yozgat

TELEFON: 0532 205 60 31

E-POSTA: bilgi@sporgunluk.com

SİTE SPONSORU
Flama Bayrak İmalatı – Erdoğan Özdemir

ABONELİKLER
Anadolu Ajansı (AA) – Beyaz Haber Ajansı (BHA)

GOOGLE NEWS (Bizi Google News’te takip edin)

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMJudvwswqLjWAw?hl=tr&gl=TR&ceid=TR%3Atr

YER SAĞLAYICI

MEGATR HOSTİNG           TELEFON: 0 850 885 10 15       E-POSTA: destek@megatrhost.com

Sitemiz sporgunluk.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yayınlanan yorumlardan Sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizin abonesi olduğu haber ajanslarından alıntılanan tüm haberlerin hukuki muhatabı, haberi geçen ajanstır. Sitemizde rahatsız edici olduğunu düşündüğünüz herhangi bir içerik var ise; sitemiz uyar ve kaldır kuralları doğrultusunda faaliyet gösterdiğinden gerekli durumlarda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sitemizde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları abonesi olduğumuz haber ajanslarına aittir. Yazılı izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

Sitemizi kullanmak, yararlanmak ve erişim sağlamak için lütfen öncelikle GİZLİLİK, KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE ÇEREZ (COOKIE) POLİTİKASI‘nı okuyunuz.

DİĞER WEB SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Hizmetimiz, üçüncü taraf web sitelerine veya sporgunluk.com’a ait olmayan veya kontrol edilmeyen hizmetlere bağlantılar içerebilir.

Sporgunluk.com, herhangi bir üçüncü şahıs web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve sorumluluk kabul etmez. Bu tüzel kişilerden / bireylerden herhangi birinin veya onların web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

Sporgunluk.com’un bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak neden olunan veya ortaya çıktığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul edersiniz. Bu tür üçüncü taraf web siteleri veya hizmetlerinde veya bunlar aracılığıyla iletilen içeriklerde ki linklerden mesul değiliz.

Advertorial Reklam hakkında;
Sitemizde incelemiş olduğunuz haberler tamamen tanıtım, bilgi ve fikir vermek amaçlıdır.
Haber detayında yer alan içerik, bilgi ve yönlendirilen linkler ile ilgili sorumluluk/yükümlülük tamamen reklam verene / dış bağlantı verilen internet sitesi sahiplerine aittir.

© Copyrigth 2022 sporgunluk.com

Başa dön tuşu