VOLEYBOL

PTT – Sarıyer Belediyespor

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu'nda, PTT ile Sarıyer Belediyespor, İzmir Atatürk Voleybol Salonu'nda karşılaştı.

(AA)

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu’nda, PTT ile Sarıyer Belediyespor, İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda karşılaştı.

Bir pozisyonda PTT’den Kimberly Drewniok (8) ve Sarıyer Belediyespor’dan Merve Tanyel (10) ve Janset Cemre Erkul (13) ile filede mücadele etti.

Foto Muhabiri: Mehmet Emin Mengüarslan

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu’nda, PTT ile Sarıyer Belediyespor, İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda karşılaştı. Bir pozisyonda PTT’den Kimberly Drewniok (8) ile Begüm Hepkaptan (17) ve Sarıyer Belediyespor’dan Derin Ezgi Taşdemir (4) ile filede mücadele etti. ( Mehmet Emin Mengüarslan – Anadolu Ajansı )
Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu’nda, PTT ile Sarıyer Belediyespor, İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda karşılaştı. Sarıyer Belediyespor takımı oyuncuları kazandıkları sayı sonrası sevinç yaşadı. ( Mehmet Emin Mengüarslan – Anadolu Ajansı )
Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu’nda, PTT ile Sarıyer Belediyespor, İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda karşılaştı. PTT takımı oyuncuları kazandıkları sayı sonrası sevinç yaşadı. ( Mehmet Emin Mengüarslan – Anadolu Ajansı )
Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu’nda, PTT ile Sarıyer Belediyespor, İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda karşılaştı. PTT Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Mehmet Bedestenlioğlu, oyuncularına taktik verdi. ( Mehmet Emin Mengüarslan – Anadolu Ajansı )

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu