DÜNYA FUTBOL

Veron’dan Terim’e övgü

Arjantin’in efsane futbolcularından Juan Sebastian Veron, TRT SPOR ekibinden Veli Yiğit'in sorularını yanıtladı. Veron," Fatih Terim tecrübesiyle İtalyan futboluna büyük şeyler kattı" dedi.

Arjantin’in efsane futbolcularından Juan Sebastian Veron, TRT SPOR’a özel açıklamalarda bulundu. Veron,” Fatih Terim tecrübesiyle İtalyan futboluna büyük şeyler kattı” dedi.

Veron açıklamalarında şunları dile getirdi:

“Arjantin için önemli bir an. Bu zafer uzun bir sürenin ardından kazanıldı. Dünya Kupası’nda futbolcular ülkelerini en iyi şekilde temsil etti. Eski arkadaşlarım Messi, Dı Maria, kupayı kazandılar. Oyuncularımız elinden gelenin en iyisini yaptı. Bu zafer yeni jenerasyon oyuncularının hedefi nereye koymasına dair önemli bir adım oldu.

Aynı zamanda Arjantin milli takımının değerinin anlaşılması açısından da önemli bir zafer. Fakat diğer durumlarda bir değişiklik olmayacak.

Hem Maradona hem de Messi tarihin en iyi oyuncuları. İkisi de kahraman ikisi de tarihinin en iyi oyuncuları. Tüm dünyanın tanıdığı futbol için her şeylerini ortaya koyan oyuncular. Farklılıkları ise kişilikleri olabilir.

Fatih Terim olağanüstü bir isim müthiş bir karizma. Galatasaray ve milli takımda harika işlere imza attı.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu